Firma nasza działa na rynku od 1983r. zajmując się nieprzerwanie dekoracją okien oraz architekturą wnętrz.

Polecamy dla klientów indywidualnych i firm kompleksowe, profesjonalne, terminowe usługi począwszy od projektu dekoracji, poprzez bogatą i róznorodną ofertę tkanin i karniszy, montaż karniszy, szycie dekoracji, wieszanie z modelowaniem.

Dekoracje wykonujemy z tkanin takich firm jak ARTE, JAB, SAHCO, SAS, JM i innych oraz z tkanin powierzonych. Tkaniny firmy JAB mogą Państwo nabyć w firmowym salonie w Warszawie przy ul. Powsinskiej 22. www.jabpolska.pl. Bogata oferta, wiedza, doświadczenie i umiejetności poparte dwudziestoletnią praktyką pozwalają w naszej pracowni stworzyć dla Państwa coś niepowtarzalnego, indywidualnego.

Nasi projektanci są do Państwa dyspozycji. Przyjadą, doradzą, zaprezentują tkaniny.

Polecamy żaluzje firmy Faber doskonale nadajace się do pomieszczeń biurowych, gdyż wszystkie funkcje sterowania żaluzji, obsługuje się jedną korbą.Taki typ zaluzji zastosowaliśmy w biurowcu w Warszawie Green Park w Al.Ujazdowskich. Polecamy również współczesne i tradycyjne systemy karniszowe typu : szyny alu karniszowe ze sznurkami, szyny z napędem elektrycznym sterowane na pilota, karnisze drewniane antyczne politurowane, drążki metalowe, szyny alu na okna narożne, z możliwością wyginania w łuki itp. ( Patrz karnisze ).

W ofercie naszej proponujemy dla naszych klietów całą gamę zasłon ( stor ) liftowanych ( rzymskich, oczkowych, weneckich, austriackich, itp) w ponad 20 fasonach. ( Patrz zasłony liftowane ).

Szyjemy pokrowce na meble, narzuty, poduszki, wałki, obrusy dla gastronomii i klientów indywidualnych. Zapraszamy do salonów naszych partnerów

- M & M Decor w Centrum Handlowym LAND, sklep 163 I p. Warszawa, ul. Wałbrzyska 11

- Salonu Dekoracji Okien " GABRIELA " IIp. w Centrum Handlowym Promenada ul.Ostrobramska 75 w Warszawie po zakupy wspaniałych tkanin na zasłony, firany, narzuty, poduszki itp.

W razie problemów z elementami strony prosze zainstalować FlashPlayer 6